Podzimní běh Olympu /13.ročník/

nahrávám mapu....

Datum a čas
10/11/2018
9.00 - 14.00

Místo konání
Praha

Druh akce
Běh


Závod je zařazen do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2018

KOMPLETNÍ PROPOZICE ZÁVODU (OTEVŘÍT)

Přihlášky Přeboru Prahy – závodníků a závodnic registrovaných v pražských oddílech: podávají atletické oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od pondělí 22. října do čtvrtka 8. listopadu 2018, uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 8. listopadu 2018 ve 24:00 hod.

(kategorie mladšího a staršího žactva, dorosteneckých, juniorských kategorií a kategorie můžu a žen)

Přihlášky závodníků a závodnic mimopražských nebo bez oddílové příslušnosti on-line do čtvrtka 8. listopadu 2018 do 24:00 hodin!! Na results.bezeckenadeje.cz nebo 30 minut před startem kategorie za zvýšené startovné.

(všechny ostatní kategorie nejmenší děvčata a chlapci, přípravky, veteránské kategorie mužů a žen)

Registrace končí 8.11.2018 ve 24:00 hod !!!

Registrační formulář:

Registrace byla ukončena.

Seznam průběžně přihlášených závodníků

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > 

PříjmeníJménoRočník narozeníOddíl / klub / město
PříjmeníJménoRočník narozeníOddíl / klub / město
HavlíkLukáš2004Ski klub Hlinsko
JandečkováAlžběta2014S.O.Pišišvorové
JandečkaKryštof2012S.O.Pišišvorové
VotápekLeonard2010S.O.Pišišvorové
VotápkováGabriela2006S.O.Pišišvorové
JandečkováVěra1981S.O.Pišišvorové
ČinkováLucie Kateřina2007Dukla Praha
Trnková Štěpánka1973SABZO
TrnkaDavid2010Atletika Hostivař
GrofováKarolína2003Dukla Praha
HauptmannMarek2007Dukla Praha - MP
HazdrováMichaela2007ŠSK Újezd nad Lesy
CamphuijsenZuzana2006SC Radotín
DRÁBOVÁELIŠKA2005ŠSK ÚJEZD NAD LESY
Pelikán Martin2009SK Radotín
CarmineNicol2009Atletika Jižní Město
ŘehákováValerie2012Atletika Benešov
ŘehákováLaura2008Atletika Benešov
PecánekRichard2002
Pecánekradim2006 Dukla Praha
KulováValentina2012VINPR
ŠišmováVeronika2009Dukla Praha
VáchováMagda2006Atletika Jižní město
ČápSebastian Tuomas2009A.C. Sparta Praha
ČápMatěj Timo2007A.C. Sparta Praha
JoskováKlára2011TJ Dukla Praha
JoskováAnna 2008TJ Dukla Praha
LevýVojtíšek2013Praha 10
KrejčíkováKateřina2009Atletika TJ Sokol Vinohrady
MandíkMichal2010Atletika Jižní město

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >